top of page
Diktaş, oltalı, üçbaşak, bora, ham iplik,

Oltalı

Oltalı Kesik elyaf polyester ipliktir. Jean pantolon, Mont gibi kalın giysi grubunda  36&50 numara iplik , Penye , t-shirt  gibi ince giysi grubunda da 120 numara iplik kullanabilirsiniz.

Oltalı, oltalı iplik, oltalı polyester, diktaş iplik, oltalı bayi,avrupa yakası iplik bayisi,iplik dünyası, oltalı ip , dikiş ipliği,

Üçbaşak

Üçbaşak Merserize Ham dikiş ipliğidir. 

  • Ham : %100 mısır pamuğundan üretilmiştir.İşlem görmemiştir . Koyu renkler için kullanıma uygundur.

  • Soft : Yüksek kaliteli %100 mısır pamuğundan üretilmiştir.Yarım kasar işlemi görmüştür. Orta renkler için kullanıma uygundur.

  • 282-y : Yüksek kaliteli %100 mısır pamuğundan üretilmiştir. Uygulanan merserize,gaze ve özel işlemler neticesinde yüksek mukavemet ve parlaklık kazandırılmıştır. Tam işlem görmüştür . Parça boyamalar için en ideal ipliktir. Tüm renkler için kullanıma uygundur .

  • 0000 : Sadece beyaz işlerde kullanıma uygundur . 

Üçbaşak, üçbaşak ham, ham kasar, kasar iplik, 282y kasar ham, 282-y ham, merserize pamuk, pamuk ham, ham iplik, cotton, cotton threads, soft ham, soft iplik

Altınbaşak

Altınbaşak Poly Poly dikiş iplikleri sonsuz elyaf üzerine kesik elyaf polyester kaplanarak üretilir.Yüksek mukavemetlidir. Reçme dikişlerinde rahat kullanım sağlar.

altınbaşak, üçbaşak, poly poly dikiş ipliği, sonsuz elyaf, elyaf, kaliteli ip, iplik, ip
bottom of page