top of page
cats-crop77.png

25 yıllık tecrübe ile

Yeni Nesil iplikleriniz

ARMISS

Endüstriyel Dikiş İpliği

Armiss , Kesik Elyaf Polyester mukavemetli ipliktir. Jean pantolon, Mont gibi kalın giysi grubunda  36&50 numara iplik , Penye , t-shirt  gibi ince giysi grubunda da 120 numara iplik kullanabilirsiniz.

Armiss, dikiş ipliği, armis, iplik, ip, beyaz ip, siyah ip, sağlam iplik, yarn, threads, rope, spun yarn, polyester iplik, غزل, Garn, Seil,
Armiss, dikiş ipliği, armis, iplik, ip, beyaz ip, siyah ip, sağlam iplik, yarn, threads, rope, spun yarn, polyester iplik, غزل, Garn, Seil

ALFA

Merserize Pamuk Ham dikiş ipliğidir. 

  • Ham : %100 mısır pamuğundan üretilmiştir.İşlem görmemiştir . Koyu renkler için kullanıma uygundur.

  • Kasar : Yüksek kaliteli %100 mısır pamuğundan üretilmiştir. Uygulanan merserize,gaze ve özel işlemler neticesinde yüksek mukavemet ve parlaklık kazandırılmıştır. Tam işlem görmüştür . Parça boyamalar için en ideal ipliktir. Tüm renkler için kullanıma uygundur.

  • 60 No Merserize Ham karşılığı : 120 Numaradır.

  • 40 No Merserize Ham karşılığı : 50 Numaradır.

  • 24 No Merserize Ham karşılığı : 36 Numaradır.

alfa-merserize pamuk, alfa, pamuk iplik, ham iplik, ham, mısır pamuğu, parça boyamada renk alan iplik, parça boyama ipliği, kasar ham, ham kasar, raw yarn, Rohgarn, خيوط خام, قطن مصري, Ägyptische Baumwolle, Egyptian cotton, cotton,

PRİVATE

AQUAMELT

SUDA ERİYEN İPLİK

Kesik elyaf PVA'dan yapılan Aquamelt, ılık suyla püskürtüldüğünde eriyen suda çözünür bir ipliktir. Bu, kumaşı geçici dikişlerin çıkarılmasından kaynaklanan hasarlardan korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda, gevşek veya katlanmamış dişleri olmayan temiz bir dikiş kaplaması sağlar ve suda çözüldükten sonra herhangi bir kalıntı bırakmaz.

POLYPECK

Endüstriyel Dikiş İpliği

Polypeck , Kesik Elyaf Polyester mukavemetli ipliktir. 120 Numaradır. Penye , t-shirt  gibi ince giysi grubunda kullanabilirsiniz.

Yarım Kilogram Siyah & Beyaz olarak da hazırda olup, satışa sunulmaktadır.

Polypeck

KOR İP

POLY POLY DİKİŞ İPLİĞİ

Korip, POLY /POLY Dikiş İpliği , İlikli dikiş ipliği sonsuz elyaf polyester merkez etrafına kesik elyaf polyester kaplanarak üretilir. Yüksek mukavemetli yapısı ve özel yağlama prosedürü ile en ince dikiş uygulamalarında gerekli sağlamlık ve esneklik, ağir kumaşlarda ve zorlu operasyonlarda da üstün performans elde edilmesini sağlar.

  • 20 , 30 , 50 , 120 , 180 Numara olarak üretilmektedir.

Kor ip

İpek Muz İplik, 150 Denye %100 Polyester Tekstürize Dikiş İpliğidir.

Dar dokuma, örme, boyun bağı, kordon, ayakkabı bağcığı, lastik imalatı, şerit, yaka ribana, perde, kroşeta, overlok, etiket iplik üretiminde kullanılabilmektedir. 

     İPEK

TEKSTÜRİZE MUZ DİKİŞ İPLİĞİ

İpek Muz
bottom of page