top of page
bluebird.jpg

92 NT Yapıştırıcı

Adhesive 92 NT Sprey, serigrafi tekniği ile kumaş ve t-shirt baskılarında,kumaşın palet üzerinde kaymasını önler. Kumaşa transfer olmaz, leke yapmaz.
 

Blue bird, yapıştırıcı, yapıştırıcı sprey, 92 NT Yapıştırıcı, siprey, blue bird, 92NT

99 Yapıştırıcı

Çeşitli nakış aplike işleri için kumaş yapıştırıcıdır; tekrar ayrışıp yapıştırabilir özelliktedir. Uzun bekleme süresini sağlayan özel formül Adhesive 99 nakış işlerinde kumaşın ve milaj kağıdının arkasına geçmez, kuvvetli yapışır, ısıya dayanıklıdır,iğnelere bulaşmaz,iplik koparmasını azaltarak üretim hızını artırır,yüksek verim sağlar.

99 yapıştırıcı, spray, sprey, blue bird, 99 yapıştırıcı sprey,

98 Yapıştırıcı Temizleyici

Yapıştırıcı etiketler ve yapıştırıcı kalıntılarını  hızla söker, temizler. Su  le  yıkanır,  kalıntı   bırakmaz. Doğal limon  kabuğu  ekstresi   ile aktif  temizleme  sağlar, güçlü ve çevreci  bir  üründür. Flok baskıda taşan flokları söker temizler.

Blue Bird, 98 Yapıştırıcı Temizleyici, Temizleyici sprey, slikon sprey,

FUSING 44 
Tela Yapıştırma Makinaları ve Ütü Temizleyici

Konfeksiyon ve atölyeler için üretilmiş tela presi temizleyicisidir.Çalışma sıcaklıklarında parlayıp alev almaz. Teflon kaplı füzyon kayışlarının ve ütü tabanlıklarının temizlemesi için formüle edilmiştir.Füzyon kayışlarını temizleme esnasında tela işlemini durdurmayı gerektirmez.Tela yapıştırıcı atıklarını ve ütü tabanlarını etkili bir şekilde çıkarır,ince bir film oluşturarak tekrar yapışmayı önler,teflon kaplamalara zarar vermez.

Blue Bird, Fusing44, temizleyici, tela yapıştırma spreyi, ütü temizleyici sprey,

SPOT LIFTER 

LEKE ÇIKARICI

Kumaşlara bulaşan çeşitli makina yağları, bitkisel yağ ve yağlı yiyecek lekelerini hızlı bir şekilde kuru olarak iz ve hare bırakmadan temizler. Elbise,gömlek,kravat,şapka,döşemelik kumaşlar, halı ve benzeri yünlü, pamuklu, kadife, ipekli, sentetik, orlon, naylon karışımlı kumaşlarda kullanılır.Spot Lifter halojenli yanıcı olmayan solvent içeren güçlü temizleme spreyidir.

blue-bird-spot-lifter-leke-cikarici.jpg

ROBOTTA SPREY

LEKE ÇIKARICI

Kumaşlara bulaşan çeşitli makina yağları, bitkisel yağ ve yağlı yiyecek lekelerini hızlı bir şekilde kuru olarak iz ve hare bırakmadan temizler. Elbise,gömlek,kravat,şapka,döşemelik kumaşlar, halı ve benzeri yünlü, pamuklu, kadife, ipekli, sentetik, orlon, naylon karışımlı kumaşlarda kullanılır. Robotta ozon ve insan sağlığına zararlı kimyasallar içermez.

Blue Bird, spot lifter, leke çıkarıcı sprey, robotta sprey, sprey, Kumaş leke çıkarıcı sprey,
bottom of page